Uznávaná, nenapodobiteľná a najmä nesmrteľná. Marilyn Monroe, múza mnohých umelcov, bola láskou nejedného muža, no podľa dostupných informácií sa potomkov nikdy nedočkala. Tieto fotky utajovaného tehotenstva ikonickej Marilyn Monroe vám však vyrazia dych. 

Údajným otcom nenarodeného dieťaťa filmovej bohyne nebol vtedajší manžel Marilyn, spisovateľ Arthur Miller, ale jej milenec a kolega z filmu Poď, budeme sa milovať!, herec Yves Montand. Tieto intímne informácie zverila Marilyn Monroe svojej blízkej priateľke Friede Hullovej a o tom, že boli u nej v bezpečí, svedčí aj fakt, že na svetlo sveta sa dostali až po jej smrti.

 

Frieda u seba taktiež ukrývala farebné fotografie, na ktorých sa Marilyn evidentne pod šatami rysuje tehotenské bruško. Snímky boli zachytené v New Yorku v roku 1960 a blonďavá hviezda na nich mala 34 rokov.

Frieda taktiež vedela, že Marilyn Monroe o svoje bábätko prišla ešte v skorom štádiu tehotenstva. Nikdy však neprezradila, či herečka prirodzene potratila alebo išla na zákrok.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Twitter, Facebook