Mladá influencerka Eugenia Cooney sa na internetových kanáloch a sociálnych sieťach preslávila nie príliš najšťastnejším spôsobom. Tmavovláska totiž ľudí po celom svete dlhodobo šokovala extrémne vychudnutou postavou, pričom akúkoľvek poruchu stravovania vždy zaryto popierala. Po tom, ako sa začiatkom roka na celé mesiace odmlčala, sa fanúšikovia obávali najhorších scenárov…

Hoci je Eugenia na prvý pohľad krásne a atraktívne dievča, pri lepšom skúmaní jej postavy nikomu nemohlo uniknúť jediné – vysmiata brunetka trpela závažnou formu anorexie, ktorú si ale sama odmietala verejne priznať.

eugenia cooney

22-ročná YouTuberka tak tisíce priaznivcov vo virtuálnom svete pravidelne “kŕmila” zarážajúcimi videami a fotografiami, na ktorých extrémne vynikala jej neprirodzená štíhlosť a vychudnuté končatiny. Že má ale vážne zdravotné problémy si mladá kočka priznala len začiatkom tohto roka, kedy obdivovateľom oznámila, že si potrebuje dopriať určitý čas len sama pre seba.

Eugenia Cooney

Čo sa stalo s Eugeniou Cooney?

Keďže sa Eugenia takmer polroka vôbec neozývala a nedala o sebe vedieť, množstvo ľudí sa snažilo dopátrať, čo sa so slávnou tmavovláskou vlastne stalo. Potom, ako prednedávnom na svetlo sveta unikla aktuálna fotografia s jej podobizňou, mohol nejeden fanúšik ostať v nemom úžase.

Zdá sa totiž, že slávnej instagramovej anorektičke pobyt mimo sociálnych sietí výnimočne prospel, nakoľko sa zmenila takmer na nepoznanie. Široký úsmev na perách, viditeľne plnšie črty tváre a celková spokojnosť vyžarujúca z najnovšej fotografie sú jasným dôkazom toho, že Eugenia na zákernej chorobe zjavne popracovala a darí sa jej konečne nájsť ideálnu rovnováhu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

eugenia cooney

Zdroj: Instagram/edwardtricomi | Foto: Instagram/edwardtricomi, Eugeniacooney