Televízie JOJ a Prima pre divákov pripravujú ďalšiu sériu úspešného projektu Česko Slovensko má talent, kde, samozrejme, nemôže chýbať ani dvojica moderátorov – tentokrát to budú opäť Jasmina Alagič a David Gránský. Balkánska kráska sa teraz prihovorila fanúšikom a vyrozprávala im strasti svojej náročnej práce. 

Pôvabná moderátorka 27. júna oslávila svoje 33. narodeniny, avšak ako najnovšie sama s humorom poznamenala, v týchto dňoch sa cíti o niečo staršie. Môže za to práve príprava ostrosledovanej šou ČSMT.

jasmina alagic

,,Mňa tak nohy bolia, že to je extrém,“ posťažovala si manželka rapera Rytmusa, no jedným dychom zároveň dodala, že svoju profesiu miluje. ,,Práca na Talente je vysnívaným dreamjobom, úplne. S geniálnym kolektívom, s najlepším kolegom, akého si môžete predstaviť,“ objasnila Jasmina. Zároveň však prišlo ALE.

,,Je to strašne dlhé a únavné na nohy aj kríže,“ uviedla podnikateľka, ktorá zároveň pozdravila aj niekdajšieho moderátora talentovej relácie Martina „Pica“ Raucha. Ten ju mal na takéto problémy upozorniť pri gratulácii k jej novému fleku minulý rok.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Vy tam stojíte vkuse asi 10 hodín s hodinovou prestávkou, ale nonstop idete. Je to záhul, ale strašne sa tešíme na výsledok,“ raduje sa populárna Slovenka, ktorá si za prácu na ČSMT prilepší o nie malú sumičku. Jej vyjadrenie z Instagramu nájdete vo videu!

Foto/Zdroj: Instagram/jasmina_alagic, streamable.com