V kruhu svojich kamarátov a známych sa Toni Standen vyjadrovala, že rovnako ako jej otec bojuje s nevyliečiteľnou rakovinou. Jej najväčším želaním tak bolo, aby ju tatko stihol priviesť pred oltár ešte predtým, než obaja odídu na druhý svet. Kamaráti 29-ročnej ženy sa preto rozhodli spraviť charitatívnu zbierku, no to, čo prišlo po svadbe, ich totálne šokovalo.

Toni verejne prehlasovala, že je ťažko chorá – tvrdila, že sa jej rakovina dostala úplne všade vrátane mozgu a kostí. Umierajúcej Britke tak kamaráti chceli splniť posledné želanie, kedy jej prostredníctvom zbierky darovali 8500 libier (9460 eur) na vytúženú svadbu. Veľkej udalosti, kedy umierajúca žena povedala svoje áno o 23 rokov staršiemu partnerovi Jamesovi, sa však jej otec už nedožil.

Po svadbe prišiel šok. Zistilo sa, že Toni svoju chorobu iba predstierala – dokonca si kvôli tomu vyholila hlavu. Jeden zo 150 hostí pre denník Mirror prezradil, že po hostine si nevesta spočítala darované peniaze a spolu so ženíchom odcestovali na dovolenku do Turecka, aby si užili medové týždne. Následne prišli na rad ďalšie krajiny, ako Nemecko, Taliansko či Česko a Angličanka zrazu neprejavovala žiadne známky umierania.

Po tom, ako “cestovateľka” v apríli oznámila, že je nakazená koronavírusom, jej priateľom už praskli nervy – zavolali jej a opýtali sa, či má naozaj rakovinu. ,,Začala plakať a priznala, že to boli iba klamstvá. Skončili sme telefonát a rovno kontaktovali políciu,“ jeden z nich uviedol pre Mirror. Toni teraz musí vrátiť všetky peniaze, ktoré jej ľudia darovali.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: YouTube