Filmový svet v slzách. Včera ráno odišla do neba svetová hviezda, ktorú všetci poznáme ako predstaviteľku Sandy z kultového muzikálu Pomáda. Krásna Olivia Newton-John už nie je medzi nami.

Nebolo žiadnym tajomstvom, že Olivia Newton-John bojovala s rakovinou prsníka. V roku 1992 sa jej však zákerné ochorenie podarilo úspešne poraziť, vďaka čomu sa Austrálčanka stala veľkou motiváciou pre všetkých onkologických pacientov. V roku 2013 a 2017 sa herečke choroba vrátila, pričom v pondelok svoj boj vo veku 73 rokov prehrala.

,,Dáma Olivia Newton-John nás dnes v pokoji opustila na ranči v Južnej Kalifornii obklopená najbližšími,“ napísal na Facebook blondínkin manžel John Easterling.

„Prosíme všetkých, aby v tomto ťažkom období rešpektovali súkromie rodiny,“ odkázal ľuďom zronený muž dodávajúc, že jeho láska bola viac ako 30 rokov symbolom víťazstva a nádeje. Príbuzní zosnulej hlavnej hrdinky z Pomády ľudí požiadali, aby namiesto kúpy kvetov prispeli na jej nadáciu Olivia Newton-John Foundation Fund. Nech odpočíva v pokoji…

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Olivia Newton-John