Zaslúžilý umelec Michal Dočolomanský bol fenoménom a nenapodobiteľným hercom svojej doby. Počas tretej epizódy šou Tvoja tvár znie povedome stvárnil legendu Slovenska zabávač René Štúr, ktorý pred televízne obrazovky vniesol kus kultúrneho dedičstva a jedinečného šarmu zosnulého herca, speváka, moderátora a imitátora Michala Dočolomanského († 66).

Tu sú už všetky slová zbytočné, pozrite si úžasnú premenu Reného Štúra, ktorý sa so cťou a absolútnou pokorou premenil na velikána slovenského umenia Michala Dočolomanského. Zo skladby ,,Lipová lyžka” z muzikálu ,,Na skle maľované”, ktorá patrí k nezabudnuteľných piesňam slovenského národa, budete mať zimomriavky.

Foto: YouTube, Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)