Tento film mu bol predurčený pravdepodobne už od narodenia! Tvorcovia snímky o jednej z najväčších postáv umenia svetovej histórie si totiž nedokážu predstaviť nikoho iného, kto by zahral rolu ,,renesančného génia” lepšie ako milovaný Leonardo DiCaprio. Zdá sa, že to tak zariadil sám osud. 

 

Leonardo si zahrá Leonarda!

Novinka v Hollywoode! Filmové štúdio Paramount dalo zelenú filmovej verzii novej biografie s názvom “Leonardo da Vinci”. Oscarový Leonardo DiCaprio však nebude len predstaviteľom hlavnej postavy, ale na filme sa bude podieľať aj ako producent.

Herec má za sebou už viacero skúseností v prezentácii slávnych osobností, vo filme “Letec” si zahral Howarda Hughesa, v “Chyť ma, ak to dokážeš” stvárnil Franka Abagnale. Pravdepodobne aj tieto fantasticky stvárnené úlohy prispeli k jasnej voľbe hlavnej postavy.

Rodičia to tušili

Leonardo si zahrá Leonarda- no neznie to ako z rozprávky? :) A podobne rozprávkový je aj príbeh, ako Leo prišiel k svojmu menu. Keď s ním bola jeho matka tehotná, vybrala sa spolu s jeho otcom na výlet do Florencie. Keďže DiCaprio starší je milovníkom umenia, zadíval na obraz od Leonarda da Vinciho a v tej chvíli sa rozhodol, že svojho budúceho syna pomenuje po veľkom umelcovi – takto to uviedol ešte pred rokmi v jednom z rozhovorov. Takže slávny Leonardo DiCaprio to ešte slávnejšiemu Leonardovi da Vincimu vlastne tak trochu dlhuje. :)

Už teraz sa tešíme!!!

Zdroj: gala.de | Foto: Instagram, bsnscb.com, wallpaperscraft.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.