Úspešná tenistka Dominika Cibulková našu krajinu dlhodobo reprezentovala v tom najlepšom svetle, pričom na konto si pripísala nejedno krásne víťazstvo na svetových kurtoch. Počas famózneho krstu novej biografickej knihy s názvom Tenis je môj život však plavovláska prekvapila oficiálnym vyhlásením o ukončení plodnej kariéry, v dôsledku čoho sa v hlavách niektorých ľudí začali vynárať veľké otázniky.

Dominika s manželom Michalom Navarom roky funguje v stabilnom zväzku a vzhľadom na to, že nedávno oslávila 30-te narodeniny, viacerým fanúšikom otázky ohľadne jej tehotenstva nedajú spávať. Slávna športovkyňa tak bola už neraz konfrontovaná s pripomienkami, týkajúcimi sa radostného očakávania potomka.

dominika cibulková manžel

Cibulková je celé mesiace doslova bombardovaná poznámkami o tom, že na príchod prvej ratolesti nastal ten najvyšší čas. Po tom, ako pred kamerami v žiare reflektorov verejne ukončila tenisovú púť, hojne sa diskutuje o dôvodoch vážneho rozhodnutia. Pokiaľ by ste ale za dôležitým životným krokom hľadali práve požehnaný stav, blondínka má pre vás jasný odkaz.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dominika cibulková navaro

Slová hovoriace jasnou rečou

,,Keď to budem naozaj tak cítiť a budem to chcieť povedať, a keď si budeme zakladať rodinu a budem cítiť, že to chcem oznámiť, tak to oznámim sama,” Domča rázne odkázala verejnosti, zdôrazňujúc, že dotazy ohľadne dieťaťa sú pre ženu mimoriadne citlivou témou, akej by sa mali ľudia v rozhovoroch radšej zďaleka vyhýbať.

Napriek tomu, že bývalá tenistka dohady o tehotenstve nateraz vyvrátila, zároveň sa netají tým, že na prípadné rozrastenie rodinky sa už teraz veľmi teší. V tejto chvíli si ale po mnohých rokoch cestovania a navštevovania prestížnych turnajov zrejme na určitú dobu dopraje od všetkého absolútne zaslúženú pauzu.

Celý rozhovor s Dominikou Navara Cibulkovou

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/domicibulkova