Extrémne premeny s Marošom Molnárom sa na obrazovkách televízie Markíza tešia už tretej sérii, pričom diely sú čoraz viac napínavé a dramatické. Inak tomu nebude ani túto stredu, kedy sa dokonca opäť stretneme s americkým trénerom Chrisom Powellom. Slávny fešák sa do vytúženého cieľa pokúsi dostať Ľubicu – tá to nebude mať jednoduché.

Ľubica spolu so svojím priateľom túžia po dieťatku, avšak v ceste k vlastnej ratolesti im bráni extrémna obezita. Táto dáma sa tak odhodlala a prijala výzvu Maroša Molnára, aby si splnila svoj mamičkovský sen.

V najnovšej upútavke na Extrémne premeny je dokonca vidieť príchod Chrisa Powella, ktorý je známy vďaka americkej verzii tejto reality šou, pomáhajúcej ľuďom zhodiť nadbytočné kilá a nájsť cestu k zdravšiemu životu.

Spočiatku Ľubicine odhodlanie schudnúť, aby na svet mohla priviesť dieťa, bude veľké, no prekážky, ktoré jej do cesty hádže život, ju privedú do momentu, kedy o ukončení premeny prehovorí aj Maroš Molnár. ,,Myslel som si, že skončí,“ uviedol slovenský tréner na margo 37-ročnej dámy. Tá počas cvičenia nebude mať čas na prácu, a čo je horšie, partner jej nebude dostačujúcou oporou.

,,Ja si osobne myslím, že ju potrebuje mať pod kontrolou,“ hovorí v dokrútke hviezda Extrémnych premien, pričom v krátkom videu dokonca vidíme, ako sa Ľubicinmu priateľovi pokúsi aj dohovoriť. Ako tento ďalší dramatický diel dopadne, uvidíme v stredu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, Facebook – Televízia Markíza, Extrémne premeny Slovensko