Influencerka Zuzana Plačková si vyslúžila titul kráľovnej slovenského Instagramu. S fanúšikmi sa denne delí o zákulisie svojho pracovného i súkromného života. Potetovaná brunetka už o dva mesiace privedie na svet prvé vytúžené dieťatko. Bude jeho tvár súčasťou jej sledovaného profilu? 

Budúci rodičia Zuzana Plačková a René Strausz si nákup výbavičky pre spoločného potomka nechávajú na poslednú chvíľu, no už sa stihli pochváliť luxusným kočíkom, čo vyvolalo búrlivé ohlasy.

,,Už sa teším jak mi trubice budú diktovať, aké plienky a sunar mám dávať svojmu dieťaťu, a ešte to popíšu na milión riadkov,“ uviedla na Instagrame kráska, ktorá je rozhodnutá potomka vychovávať po svojom. Zároveň zodpovedala aj častú otázku fanúšikov, a to, či jej ratolesť uvidia.

,,Určite nebudeme ukazovať bábätko. Keď sa opýtate, že prečo, tak ja si myslím, že každý by si mal uvedomiť, že ako sa ľudia dokážu rozžeraviť na pridrb*nom kočíku. Neviem si predstaviť, žeby niekto niečo napísal na moje dieťa. Budem sa ho snažiť chrániť pred sociálnymi sieťami, ale labky vám občas ukážem,“ odvoláva sa tehuľka na reakcie na značkový kočík pre jej bábo. Zuzka sa však pred 5-timi rokmi pre TOP STAR vyjadrila úplne inak.

,,Budem chcieť, aby sa moje dieťa už od začiatku riadilo šoubiznisom. Mám taký plán – bude mať vytvorený fanpage, jeho fotky ľudia uvidia len na jeho profile, ani na mojom, ani na mužom. Proste pôjdem do toho celkom biznisovo. Ja si na seba dokážem zarobiť, a to dieťa sa pri mne takto zvezie. To, čo si dieťa na seba zarobí, dostane v 18-tich a môže si niečo kúpiť,“ nechala sa počuť v minulosti úspešná podnikateľka. Avšak dnes už Zuzana vidí nástrahy virtuálneho sveta zrejme inak ako kedysi.

Plačková o dieťati na Instagrame dnes

Plačková o dieťati na Instagrame v minulosti

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova, streamable.com, YouTube – Televízia JOJ