Zuzana Straus Plačková opäť šokuje! Kontroverzná playmate, od ktorej nikdy neviete, čo môžete očakávať, sa počas svojho výletu do Thajska rozhodla pre nové tetovanie. Stalo sa tak po tom, čo si s kamarátkou vypila pár pohárikov. Ako to dopadlo?

Kontroverzná, úprimná a otvorená každej šialenosti. Aj tak by sa dala opísať Zuzana Plačková, ktorá svojich fanúšikov pravidelne zásobuje zábermi zo svojho súkromného života. Inak to nebolo ani počas jej aktuálnej dovolenky v Thajsku, odkiaľ si na tele odniesla malú spomienku.

Zuzka sa totiž po troch vodkách rozhodla, že si s kamarátkou dajú spraviť nové identické tetovanie. No a keďže sa mladá podnikateľka z Bratislavy netají tým, že miluje peniaze a svoju schopnosť zarobiť ich veľké množstvo, symbol eura si dala vyryť priamo na ruku.

Milujeme peniaze,” bavila sa podguražená Zuzana nad záberom, kde môžeme vidieť jej nový atramentový úlovok v podobe srdiečka a peňažnej meny. Otázne je, či ju pohľad na nové tetovanie rozosmeje i po prebudení, avšak musíme uznať, že ju to rozhodne vystihuje! 😜

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Plačkovej nové tetovanie symbolizuje lásku k peniazom

Celý záznam z toho, ako sa Plačková dala tetovať

 

Video: Streamable.com | Foto: Instagram/Queen.Plackova, Twitter