Moderátorka Veronika Ostrihoňová sa stala jedným z troch hostí vedomostnej súťaže RTVS Čo ja viem, kde hneď v úvode padlo slovko o jej manželovi Matejovi Cifrovi alias Sajfovi. Z tohto asi nadšený nebol!

Spomínaný rádiový a televízny moderátor sa relácie, ktorú moderuje Marcel Merčiak zúčastnil už dvakrát, načo športový komentátor v úvode upozornil. Zaujímalo ho totiž, či svoju polovičku do vedomostného programu vyzbrojil cennými radami. 

,,Prosím ťa! On to už 200-krát zabudol. On už je starší pán. On nevie, kde bol včera,“ s humor prehlásila na margo manžela YouTubera Ostrihoňová. Avšak nebola jediná, ktorá si na obrazovkách RTVS robila zo Sajfu srandu. Ruku k dielo priložil aj futbalový expert.

,,Pamätám si, že nám tu obchytkával rekvizitárku,“ povedal Merčiak, načo hlavná protagonistka Silnej zostavy reagovala s pokojom. ,,Ale to bolo ešte dávno pred vašou svadbou,“ dodal Marcel. A hoci sa relácia vysiela 7 rokov a Cifrovci sú spolu takmer tucet, ani toto prehlásenie známu blondínku nevyviedlo z miery, nakoľko išlo po celý čas len o zábavu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

z m
Zdroj: RTVS, streamable.com | Foto: RTVS, Instagram/veronikaostrihonova/sajfa