Rovnako ako u nás, aj v iných krajinách miestne televízie prezentujú tie najrôznejšie talenty. V Australians Got Talent predstúpil pred porotu hendikepovaný muž so zlatom v hrdle, ktorý zrejme nenechal suché ani jedno oko.

Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch. 22-ročný Paul Kapeleris je už odmalička slabozraký, pričom každým rokom sa jeho schopnosť vidieť zhoršovala, až dosiahla úroveň len piatich percent. Aby toho mladík nemal málo, bohužiaľ, sa mu pridružili aj problémy so sluchom.

Chuť pasovať sa s neľahkým osudom však Paula ani zďaleka neopustila. Svoju energiu vkladá predovšetkým do hudby, v rámci ktorej mu to ide excelentne. Ambiciózny spevák s prenádherným hlasom o tom presvedčil všetkých divákov Australians Got Talent, kde odpálil mimoriadne náročnú baladu Rise Up od Andry Day. Okrem toho ukázal, ako bravúrne vie hrať na klavíri.

Táto kombinácia nielenže dojala všetkých prítomných vrátane uplakanej porotkyne, speváčky Nicole Scherzinger, ale Paulovi Kapelerisovi zabezpečila postup priamo do finále, nakoľko si zo šou zaslúžene odniesol zlatý bzučiak!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube