Svadobný deň je výnimočným nielen pre samotných mladomanželov, ale aj pre svadobných hostí, ktorí môžu zdieľať radosť a šťastie so svojimi blízkymi či priateľmi. Učiteľka v špeciálnej triede, ktorú navštevujú deti s Downovým syndrómom, sa rozhodla, že svoju svadbu prežije so všetkými, na ktorých jej záleží. Ihneď sa aj stala hviezdou internetu.

Kinsey French je učiteľkou v Kentucky pre deti so špecifickými požiadavkami. Jej triedu navštevujú chlapci a dievčatá, ktorí trpia už od detstva Downovým syndrómom. Kinsey má s nimi veľmi pekný vzťah a považuje ich za časť svojej rodiny. Preto sa rozhodla, že počas svojho svadobného dňa nesmú pri nej chýbať a všetkých pozvala na hostinu. Detičkám sa svadba veľmi páčila, všetci si spolu zatancovali a vychutnali dobré jedlo. Krásna nevesta sa stala hviezdou internetu, pretože jej obdivuhodný čin sa dotkol nejedného srdiečka. :-)

4

3

2

1

7

8

6

5

Foto: Boredpanda/Lang Thomas Photography

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.