Hannah Polites je vo svete “známou firmou”, ktorú sledujú muži i ženy, kochajúci sa jej dokonalými fitness krivkami. Posledným záberom ale atraktívna blondínka poriadne rozvírila hladinu komentárov. Ukázala sa totiž so svojím bábätkom, a to úplne nahá.

Usmievavá kráska sa stala pred mesiacom dvojnásobnou mamičkou, kedy k jej dcérke Evaliah Grace pribudol braček Arlo William. Pár týždňov po pôrode sa však Hannah Polites môže opäť pýšiť ukážkovými telom, čoho dôkazom je jej posledná fotografia zo sprchy.

Napriek tomu, že obnažené snímky nie sú pre fitnessku ničím výnimočným, tá posledná až tak do typických instagramových záberov nespadá. Hannah v Evinom rúchu totiž drží v náručí spinkajúce bábätko, pričom dvojici robí spoločnosť aj staršia ratolesť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mnohí sa preto nezdržali negatívnych komentárov, ako im pripadá úchylné, že sa športovkyňa fotí nahá v prítomnosti detí a zároveň takéto obrázky publikuje i na verejnosti. Mužské pokolenie si, samozrejme, neodpustilo poznámky typu, ako by si rado vymenilo miesto s chlapčekom.

Na druhej strane však stoja reakcie žien, ktoré si danú snímku nevedia vynachváliť – vidia v nej čistú materinskú lásku a Hannah pasujú za bohyňu, neštítiacu sa zverejniť i kontroverznejšie momenty. A ku ktorej skupine ľudí sa prikláňate vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Nahú Hannah s bábom v sprche si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/hannahpolites