Šou Extrémne premeny už zmenila množstvo ľudí, ktorí vďaka nej môžu žiť omnoho plnohodnotnejší život. Okrem tvrdého makania a prísneho stravovacieho režimu však účastníkov čaká na konci dlhej cesty čerešnička na torte – odstránenie prebytočnej kože. Pozrite sa na výsledky ťažkých operácií, ktoré podstúpili bojovníci druhej série obľúbeného programu!

Miro Budáč, Michal Grajciar, Monika Tomčíková či Adriana Kiss Roháriková – aj týchto ľudí sme mohli vidieť v druhej sérii Extrémnych premien, ktoré každý jeden z nich začínal s poriadne vysokou váhou.

Miro Budáč

Hoci všetci vyzerali vo finálový večer, a teda v posledný deň svojho televízneho boja, ako iní ľudia, konečná premena to pre nich ani zďaleka nebola. Nakoľko ich telo stratilo počas roka veľké množstvo kíl, bodkou za celým chudnúcim procesom je až operácia. A práve zákroky spomínanej štvorice boli témou nedávneho Telerána, kde sa o nich s moderátormi Romanom Juraškom a Lenkou Šóošovou porozprával plastický chirurg, MUDr. Martin Boháč, ktorý divákom ukázal výsledky svojej excelentnej práce. Budete pozerať s úžasom!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Facebook/Extrémne premeny