Známy slovenský spevák a influencer prežíva krušné chvíle. Po tom, čo bol nedávno s nervami v koncoch kvôli ukradnutému instagramovému účtu, sa teraz pasuje so zdravotnými ťažkosťami.

Davida Keya počas uplynulých dní skľučovali veľké bolesti. ,,Ľudkovia, neozvem sa ešte, takto zle mi dávno nebolo,“ informoval sledovateľov na Instagrame. V utorok večer sa blondiakovi stav zhoršil natoľko, že mu museli prísť na pomoc zdravotníci.

Keďže zásah záchranárov mladík, ktorého môžete poznať i z relácie Bez servítky, dokumentoval aj na sociálnej sieti, fanúšikov zaujímalo, čo sa vlastne stalo. ,,Nebojte, žijem a ďakujem za desiatky až stovky správ, ľúbim vás. Precenil som sily, žaludočné problémy plus vyčerpanie totálne organizmu, dehydratácia organizmu, proste kolaps, potrebný transport a postarajú sa o mňa, dobrú noc,“ odkázal podporovateľom David.

,,Už mi je lepšie. Začalo to tráviacim problémami s tým, že som potom dva dni nič nejdol a nepil. Tak som sa dehydroval a vyčerpal zároveň tým, že vkuse teraz makám na novom projekte, telo sa tak unavilo, že som chytil strašne kŕče v bruchu, celý som sa klepal a bolo potrebné pomoc lekárov, ktorým ďakujem,“ prezradil nám v stredu ráno populárny spevák.

,,Previezli ma do nemocnice na vyšetrenia, ale odchádzam dobrovoľne, lebo otras… ja nemocnice neznesiem, takže idem dom. Cítim sa lepšie, zvládnem,“ dodal influencer, ktorému prajeme skoré uzdravenie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Slovakwoman.sk, Instagram/davidkeyofficial