Posledný ženský duel medzi Ivetou Maászovou a Barborou Bednaričovou neniesli ťažko len dve hlavné bojovníčky, ale aj ostatní farmári, ktorí si stihli medzi sebou vytvoriť silné väzby. Najlepšia kamarátka ukecanej Bašky Romana Košťálová počas pobytu na Farme prechádza vývojom, s akým možno pred zahájením súťaže ani nepočítala. Na to, aby si tmavovláska uvedomila podstatné veci, jej totiž stačilo jediné stretnutie s blízkou osobou

Krátko pred nástupom duelantiek do arény sa obyvatelia vidieckej usadlosti tešili z rodinných a priateľských návštev, kedy si s príbuznými museli mnohé veci vysvetľovať. 23-ročná barmanka zo západného Slovenska sa od začiatku netajila tým, že si v minulosti prešla neľahkým osudom, aký vo svojom vnútri ešte doteraz nespracovala.

Romana Košťálová Farma

Romana sa v detstve musela vyrovnávať s agresívnym správaním otca či odchodom matky do zahraničia, v dôsledku čoho jej výchovu musela prevziať babka. Brunetka má preto doteraz problémy naplno dôverovať ľuďom a negatívnu stránku osobnosti v sebe neraz nedokáže potláčať.

Tesne pred začiatkom duelu, kde si jej najbližšia farmárska kolegyňa urputne vybojovala postup do finálového týždňa, sa mladá kočka rozcítila a pred moderátorkou Evelyn priznala, že návšteva mamy ju donútila k zásadnému kroku. Košťálová totiž potrebovala najdôležitejšej žene zo srdca odpustiť, keďže si uvedomila, že sa kedysi zachovala len tak, ako to bolo potrebné pre ochranu vlastnej dcéry.

Evelyn Farma

,,Som si hovorila asi už dva, tri roky, že som jej odpustila, ale ja som si uvedomila až asi včera, že som jej odpustila.” Silná bojovníčka tak postupom času pochopila, že blízka osoba ju svojím odchodom uchránila od ešte väčšieho trápenia v živote, vďaka čomu je odhodlaná k napraveniu pokrivených vzťahov v rodine. Náročný pobyt v reality šou teda v tomto prípade priniesol vytúžené ovocie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube