Z amerického Hollywoodu prichádza šokujúca zvesť o streľbe priamo pred domom svetoznámej speváčky Lady Gaga. Incident má vážne následky, jednu obeť vo veľmi ťažkom zdravotnom stave a tiež bolestivú dohru!

Susedia nahlásili vo večerných hodinách výstrely a krik ženy, ktorá bola svedkom hrozivej udalosti. Na mieste sa mali podľa prvotného opisu nachádzať dvaja maskovaní útočníci, ktorí z doposiaľ neobjasnených príčin neváhali ohroziť nevinný ľudský život.

Obeťou streľby sa stal chlapík menom Ryan Fischer, ktorý chodil pravidelne venčiť zbožňovaných psíkov popovej divy Lady Gaga. Práve čistokrvné buldogy boli cieľom zlodejov, pričom dvoch z nich sa skutočne podarilo odcudziť. Tretia fenka útok prežila a podarilo sa jej utiecť.

30-ročný venčiteľ psov mal utŕžiť štyri strelné rany, v dôsledku čoho bol okamžite prevezený do nemocnice. Svedkovia a záchranári ho našli ležať na chodníku v kaluži krvi, jeho stav je vážny. Speváčka tak prišla nielen o dvoch zbožňovaných domácich miláčikov, ale zároveň sa modlí o život mladého blízkeho človeka.

Lady Gaga sa po streľbe uchýlila k neuveriteľnému kroku, keď za nájdenie ukradnutých zvierat vypísala odmenu pol milióna dolárov! Kvôli projektu má byť momentálne odcestovaná v Európe, čo jej možno zachránilo život. Poniektorí sa domnievajú, že krutá krádež mohla mať politický motív, keďže hviezda nedávno spievala na inaugurácii nového amerického prezidenta Joe Bidena.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Thesun.co.uk, YouTube, Instagram/Ladygaga