Rebeka Hlavatá po svojom návrate z Farmy domov otvorene rozpráva o vzťahu s údajným tyranom, ktorého niekoľkokrát spomenula aj na statku. Plavovláska z Galanty najnovšie prijala pozvanie do šou Farma X-tra, kde sa Martin Šmahel preriekol a vyzradil meno novej priateľky agresívneho muža. Môže ňou byť táto súťažiaca 12. pokračovania známej reality šou?

Hneď na druhý deň potom, čo si diváci na obrazovkách televízie Markíza vychutnali duel, po ktorom sme sa okrem Mária a Bey rozlúčili aj s Rebekou Hlavatou, bývalá asistentka z plastickej chirurgie vyrozprávala príbeh o svojom vzťahu s agresorom.

Muž krásku údajne štyrikrát fyzicky napadol, pričom posledný atak jej mohol byť osudným, no, našťastie, zakročila jej dobrá priateľka. Tejto nepríjemnej témy sa dotkol aj moderátor Martin Šmahel, keď Rebeka zavítala do jeho pondelkovej Farmy X-tra.

Martin, Rebeka a stály hosť bonusovej internetovej relácie Jakub Ťapák začali spoločne rozoberať brunetkino potenciálne tehotenstvo na statku, kedy stand-up komika prekvapila jej radosť z negatívneho výsledku testu a taktiež reakcia Anky. ,,Však lebo ona vedela, čo to je za človeka, vieš,” vysvetlila potetovaná účastníčka Farmy 12.

,,A teraz sa bavíš o tvojom priateľovi zvonka, hej?” opýtal sa Šmahel farmárky, ktorá zdôraznila, že ide o ex partnera. ,,Pre niekoho bývalý a pre niekoho súčasný. Že, Bea?” nadhodil Martin, načo obaja hostia Farmy X-tra vybuchli smiechom.

Zatiaľ je ťažké hádať, či menom Bea myslel farmárku, ktorá v poslednom dueli vypadla spoločne s Máriom, alebo ide iba o zhodu mien. Avšak pohľad Rebeky nám môže mierne napovedať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: videoarchiv.makriza.sk, streamable.com, Instagram/rebihlavata/farma.markiza