Nešťastná udalosť, po ktorej česká YouTuberka Kristína Třešňáková, známejšia ako Týnuš Třešničková, vyviazla s popáleninami druhého a tretieho stupňa, sa udiala v roku 2018. Brunetka sa na istý čas z populárnej platformy stiahla, no dnes už opäť aktívne prispieva videami. Fanúšikom sa dokonca nebojí ukázať ani jazvy na tele či tvári. 

Dovolenka v Turecku sa zmenila na horor, keď počas návštevy reštaurácie kráska cez ohňovú šou skončila v plameňoch, čo na nej zanechalo stopy. Tie dokáže vďaka šikovnosti ukrývať pod vrstvami make-upu.

Pôvabná influencerka sa teraz pred fanúšikmi odlíčila a zodpovedala im 5 najčastejších otázok, ktoré sa týkajú jej jaziev. Ľudí zväčša zaujíma, ako je to s opaľovaním alebo dekoratívnou kozmetikou. Samozrejme, známa Češka sa vyjadrila aj k otázke ohľadom bolesti a taktiež vysvetlila, či jazvy vôbec niekedy zmiznú.

Najzložitejšiu tému, a to, ako dôsledky požiaru zvláda po psychickej stránke, si Týnuš nechala na koniec. ,,Niekedy ma to štve. Hovorím si, prečo sa to stalo práve mne, prečo musím mať jazvy ja, prečo na tvári, že som proste dievča a, samozrejme, mi to vadí. Ale zasa si hovorím, že keď som tie jazvy nemala, tak som riešila každú vyrážku alebo vrásku, uviedla brunetka, ktorá sa so všetkým už vyrovnala – táto udalosť z nej spravila silnejšieho človeka. Celé jej video, kde sa ukázala nenalíčená a zodpovedala spomenuté otázky, nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: YouTube – Týnuš Třešničková, Instagram/tresnickova