Slováci už viac ako polroka bojujú s krízou, ktorú spôsobil príchod pandémie. Finančné problémy nepociťujú len radoví pracovníci, ale aj ešte donedávna úspešní podnikatelia či umelci. Patrí do tejto skupiny i najpopulárnejší československý raper Rytmus?

Zákaz organizovania hromadných podujatí spôsobil, že mnoho umelcov ostalo bez pravidelného príjmu. Dôsledky absencie koncertov nedávno priznala aj aktuálne jedna z najobľúbenejších slovenských speváčok Dominika Mirgová, ktorej situáciu v rodine vraj zachraňuje manžel Peter – už čochvíľa by sa z neho mal stať hasič. To, či podobným ťažkostiam čelí i raper Rytmus, zisťoval prostredníctvom Instagramu jeden z jeho fanúšikov.

Rytmus peniaze

,,Ako veľmi ti uškodila táto situácia v zisku?“ neznámy sa opýtal Patrika, načo mu manžel moderátorky Jasminy Alagič uštedril svojskú, no za to úprimnú odpoveď. ,,Bráško, nechcem byť nepokorný, ale nijako. Ja nežijem z koncertov už cca 2 roky,“ reagoval člen skupiny Kontrafakt, o ktorom je známe, že sa rád obklopuje poriadnym luxusom. Odkiaľ teda Paťo berie peniaze na to, aby si mohol dovoliť život v prepychu, aký si väčšina Slovákov nevie ani predstaviť?

,,Sociálne siete mi zarábajú viac ako pred koronou,“ šokoval Rytmus, priznávajúc, že je v rámci marketingu vo virtuálnom svete silným a najmä žiadaným menom. Aby Paťo niektorých rozčertil ešte viac, nezabudol priložiť fotografie svojich drahých šperkov, obsypaných diamantami.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rytmusking