Známy milovník šlágrov Martin Jakubec si servítku pred ústa nikdy nedával, no jeho najnovšie príspevky už miestami prekračujú hranice únosnosti. Nedávne vyjadrenie na adresu nenarodeného synčeka populárnej dvojice Patrika Rytmusa Vrbovského a Jasminy Alagič tak vyvolalo poriadne búrlivé reakcie.

Novopečení manželia Vrbovskí sú momentálne zrejme najsledovanejším párom v slovenskom šoubiznise. Naviac očarujúca moderátorka nosí pod srdcom malé klbko radosti, ktoré by sa v priebehu najbližších týždňov malo vypýtať na svet.

Rytmus Jasmina Alagič

Ešte pred príchodom vytúženého potomka ale Rytmus zložil pravdepodobne najosobnejšiu skladbu celej kariéry, ktorú venoval práve drahej polovičke a zatiaľ nenarodenému bábätku. Pieseň nesie netradičný názov Sanel – viaceré indície jasne naznačujú, že práve toto cudzokrajné meno bude pridelené očakávanému novorodeniatku. Raperov emotívny hit plný lásky nájdete —TU—

Jakubec okamžite zareagoval

Tento fakt nenechal chladného neúnavného komentátora aktuálneho diania v našej krajine Martina Jakubca. Ten vo svojej uštipačnosti nepoľavil ani v prípade Jasmininho a Rytmusovho dieťaťa a voči vybranému menu pre bábo zaujal jasný postoj.

Jakubec

,,Že Sanel! To lepšie by bolo Panel, Salónka, Label, Lanel, Flanel, Enel, Nechcel, Remel, Jasmín, Dežko alebo ja neviem už. Len toto? Tak nudné, primitívne, lacné. Chúďatko malé, nevie, do akého sveta to speje. Rodičom už natoľko je*e, že nevedia čo zo sebou. Hlavne už nám dajte s nimi pokoj,“ nešetril zaľúbencov ostrý Jakubec, ktorý to svojimi slovami pekne prestrelil. A čo si o jeho vyjadrení myslíte vy? Napíšte nám do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official