Po rozchode Dary Rolins a Patrika Vrbovského nastal v česko-slovenskom šoubiznise šok, aký sme už dlho nezažili. Slová plné lásky a priateľstva vystriedali odkazy, ktoré si bývalá dvojica venuje prostredníctvom sociálnych sietí!

 

Mrzí ma to, je mi to ľúto,“ zneli smutné slová Dary v zverejnenom príspevku na Instagrame. Na vzniknutú situáciu sa nemohla prizerať ani známa modelka Simona Krainová, ktorá pred pár dňami komentovala jej post so slovami: „J*be mu!

Neprešla dlhá doba a známa blondínka venovala ďalšie slová na adresu úspešného rapera. „Myslím si, že niektorým ľuďom síce nechýbajú hodinky, ale chýba im takt. To je jediné, čo chcem k tomu povedať,“ uštipačne prehovorila pre Plus 7 dní.

Napriek tomu, že to malo byť jediné, čo k tomu modelka chcela povedať, si neodpustila ďalší náklad, z ktorého sa stala studená sprcha pre Patrika Vrbovského. „Chápem aj to, že sa niekto môže zamilovať, a prajem im to. Nech si každý robí, čo chce, nech sú šťastní, nech majú päťdesiat detí, nech si každý žije. Nie je to v tom, že by som niekomu nedopriala,“ vysvetľovala svoje predchádzajúce slová.

Len si myslím, že slušne vychovanému chlapovi by nemal chýbať takt. A ten mi tam chýba. Nech je to akokoľvek, myslím si, že nemôže byť taký hlúpy, aby nevedel, že to tej žene môže ublížiť. Akékoľvek vyjadrovanie lásky pre nejakú inú ženu je síce pochopiteľné, ale nie tri minúty po tom, čo som sa rozišiel so svojou životnou láskou! Zdá sa mi to proste komické, ale vlastne asi nič iné by som od neho nečakala. Ani ma to neprekvapuje,“ dodala.

Drsné slová Simony Krainovej zatiaľ zostali bez odozvy a predpokladáme, že sa to ani nezmení. Rytmusove vyjadrenie na adresu “neprajníkov” či ľudí, ktorí jeho aktuálne správanie posudzujú, zverejnil prednedávnom s jasným odkazom, ktorý nájdete >>>TU<<<

Foto: Instagram l Zdroj: Pluska.sk