Rok 2021 priniesol do života dvojičiek Nízlových množstvo zásadných zmien a nie všetky boli zrovna pozitívne. Daniela a Veronika sú si však navzájom veľkou oporou, ktorú zároveň nachádzajú aj u svojich rodičov v Hronskom Beňadiku. 

Kým Veronika sa tešila na príchod svojho prvého bábätka, Daniela riešila odchod od otca dcérky Lindy. S futbalistom Stanislavom Lobotkom sú totiž rozídení už od septembra.

twiins

Vebi počas svojho tehotenstva vyhlásila, že bude dieťatko vychovávať sama a k jeho otcovi sa vyjadrovať nebude. Vtedy zrejme ani netušila, že krátko nato bude podobnému osudu čeliť aj jej milovaná sestra. Ako však Daniela prezradila v rozhovore pre Nový Čas Nedeľa, vďaka matesrvtu sa vzťah medzi Twiinskami ešte viac upevnil.

Atraktívna brunetka sa vyjadrila i k otázke, čo by mohlo stáť za tým, že sa s Veronikou stali slobodnými mamičkami. ,,Neviem. Možno tým, že sme odmalička sebestačné a vieme sa o všetko postarať samy. Niekedy sa toho chlapi boja,“ uviedla na rovinu. V súčasnosti tak obe speváčky bývajú v rodnej obci, kde im s výchovou ratolestí pomáhajú rodičia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas Nedeľa | Foto: Instagram/danielatwiins, veronikatwiins