Veronika a Daniela Nízlové, známe ako duo “Twiins”, patria už dlhé roky medzi obľúbené slovenské speváčky. Ich hity ako ,,Tak sa neboj mama”, ,,One Night Stand” či ,,Sagapo” pozná síce takmer každý, avšak dvojičky sú často kritizované kvôli svojmu výzoru, ktorý je čoraz neprirodzenejší.

“Už to preháňate, umeliny!” kričí na sestry určitá skupina ľudí, ktorá sa nedokáže stotožniť s ich výzorom a vizážou. Zaujímalo vás niekedy, ako vyzerali twiinsky predtým, ako sa rozhodli o úprave výzoru pomocou vylepšení? Na najnovšej fotografií, ktorú nájdete na Instagrame, môžeme vidieť Veroniku a Danielu ako malé rozkošné dievčatká, ktoré si užívajú svoju prvú dovolenku v Taliansku. Ich rozkošné tváričky vtedy nezaťažovala žiadna starosť o to, ako vyzerajú a čo by si nechali vylepšiť. Možno by to chcelo troška ubrať, prirodzenosť sa predsa len teraz nosí viac ako skrz-naskrz vylepšené telo.

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.