Spevácke duo Twiins je už viac ako týždeň na Slovensku. Po tom, čo sestry strávili dlhší čas v Neapole, sa rozhodli priletieť na rodnú hrudu a užiť si domov. Dievčatá nikdy nezabúdajú na svojich fanúšikov a pravidelne zapĺňajú sociálne siete zaujímavými fotografiami. Najnovšie sa však pochválili starším záberom, na ktorom sú Daniela a Veronika ešte len školáčky. 

Charizmatické Twiinsky mali k spevu veľmi blízko odmalička. Na verejnosti pútali pozornosť nielen kvôli tomu, že sú dvojičky, ale všetkých očarili aj krásnym hlasom. Na umeleckej scéne zahviezdili už v roku 1996, keď vyhrali hudobnú súťaž Hviezdička.

twiins

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Keďže teraz sa Daniela venuje svojej dcérke a užíva si materskú dovolenku, Twiinsky sa na pódiu objavujú naozaj len veľmi sporadicky. Avšak pôvabné sestry si naďalej udržiavajú silnú fanúšikovskú základňu, ktorá vždy netrpezlivo čaká, čo interpretky pridajú na Instagram.

Najnovšie sa dvojičky pochválili rozkošným záberom z detstva. ,,Časy, keď sa ešte Barbie nedali kúpiť na Slovensku. Bol to náš top narodeninový darček, tatino nám ich zohnal až v Nemecku, veľmi sme s nimi frajerili,” napísali dievčatá k spomienkovej fotografii.

twiinsFoto/Zdroj: Instagram/twiinsmusic