Nový projekt televízie Markíza s názvom „Milenky“ beží už niekoľko týždňov. Okrem toho, že tvorcovia zvolili naozaj zaujímavé ženské obsadenie hlavných postáv, hereckým talentom prekvapili aj šarmantné speváčky z dua Twiins. Veronika a Daniela Nízlové však seriál neobohacujú iba svojim účinkovaním, no okorenia ho aj novou skladbou.

Na svojom instagramovom profile odpremiérovali dvojičky maličkú ochutnávku piesne, na ktorú sa diváci môžu tešiť už v blízkom čase. Niekoľko sekúnd z nového singla prehrali fanúšikom priamo z nahrávacieho štúdia Randal Group Production prostredníctvom Instagram príbehu. Chytľavá vec sa volá „Our Own Paradise“ a s veľkou pravdepodobnosťou zaznie práve v úspešnom seriáli.

twiins nova hudba milenky

Len nedávno vyšlo najavo, že na stvárnení krásnej Lindy, rozmaznanej dcérenky bohatého podnikateľa, sa nepodieľala iba jedna zo sestier Nízlových, ale rovno obe. Vďaka ich obrovskej podobe si to však diváci ani nemuseli všimnúť. Patríte medzi nich?

milenky twiins nova piesen nova hudba twiins milenky

Hudobné prekvapenie od Twiinsiek

 

 

Zdroj|Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.