Sympatické dvojičky nemajú za sebou najšťastnejšie obdobie a obidve musia vychovávať svoje dcérky ako slobodné mamičky. Twiinsky akutálne bývajú s rodičmi v Hronskom Beňadiku, ale už čoskoro sa presťahujú do nového spoločného domu.

Charizmatické speváčky sa minulý rok v novembri postarali o poriadny rozruch. Daniela sa rozišla s futbalistom Stanislavom Lobotkom a Veronika porodila bábätko, ktorého otca verejnosť v tom čase ešte nepoznala. Dievčatá s ich dcérkami prichýlili rodičia žijúci na strednom Slovnesku.

twiins

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Twiinsky sa, samozrejme, túžili osamostatniť, a tak si zobrali hypotéku a zaobstarali si novú nehnuteľnosť. Fanúšikovia s nadšením očakávali, kedy uvidia bývaníčko celebritných mamičiek – teraz sa konečne dočkali.

Daniela na Instagrame uverejnila video, na ktorom jej dcérka Linda pozerá cez okno do záhrady a následne nato umelkyňa ukázala aj kuchyňu a priestory, kde práve pribudla na stenu zaujímavá šedá stierka. Hoci majstri na domčeku ešte stále pracujú, sestry sa už určite nevedia dočkať, kedy sa budú môcť do hniezdočka presťahovať.

 

Zdroj/Foto: Instagram/danielatwiins, twiinsmusic