Sú mladé, krásne a neskutočne príťažlivé. K ich nohám padajú komplimenty nielen od mužskej, ale aj ženskej populácie. Sesterské spevácke duo Twiins patrí k stáliciam slovenskej hudobnej scény od roku 1996, no posledné dni čelí ich tvorba neľútostnej kritike.

Časy, kedy sa jednalo o rozkošné dvojčatá, sú nenávratne preč. Sestry Nízlové vyrástli a z milých dievčat sa doslova premenili na zvodné ženy s dokonalým telom. Napriek tomu, že dievčence podľahli svetovému trendu zdieľania zadočkov, výstrihov a kadečoho iného, na sociálnej sieti Instagram sa stále zubami – nechtami držia svojej speváckej kariéry.

Len pred pár dňami uzrel svetlo sveta ich nový singel ,,Poď sa smiať“, ktorý obratom spustil aj poriadnu vlnu kritiky. Urážky a osočovanie ich vzhľadu nie je potrebné riešiť, kedže baby vyzerajú naozaj skvelo a v ich prípade by mohli pokojne behať aj nahé. Horšie je to však so samotným textom a hudobným podmazom, pri ktorom sa nejedna z vás zaiste zamyslí, či to dievčatá myslia skutočne vážne alebo sa jedná len o milý žartík. Pesnička hodná pre deti prvého stupňa základnej školy! Áno, aj takéto názory padali na margo novinky od spievajúcich dvojičiek. Zdá sa, že dievčatá to tentokrát naozaj neodhadli a miesto letného hitu sa z ich skladby stane prepadák leta. Možno je predsa len načase zavesiť pokusy o hudobnú kariéru na klinec a venovať sa naplno selfíčkam zadočkov pre pánske magazíny.

Najnovší hudobný počin, ktorým si Twiinsky vyslúžili tvrdú kritiku

Možno sa dievčence rozhodli vrátiť v čase a inšpirovali sa staršími piesňami, ktoré trhali rebríčky detských hitparád

Foto/Video: YouTube