Spevácke duo TWiinS neprestáva šokovať! Sestry Veronika a Daniela Nízlové nie sú rozhodne žiadne hanblivky a rady provokujú nielen fotkami na sociálnych sieťach. Sympatické dvojičky si tentokrát zapózovali aj v najnovšom čísle pánskeho magazínu Break, kde opäť dokázali, že problém so šteklivými zábermi rozhodne nemajú! 

Twiinsky vstúpili na slovenskú hudobnú scénu v roku 1996 ako večne usmiate sesterské duo. Odvtedy sa však veľa zmenilo a sestry dlhý čas pôsobili v Amerike, kde stihli naspievať pesničku so Seanom Paulom či raperom Flo Ridom. Spoluprácou so svetovými hviezdami však veľkú dieru do sveta neurobili a inak tomu nie je ani v prípade ich aktuálnej tvorby.

Dvojičky si získali pozornosť fanúšikov skôr svojim výzorom ako výkonmi za mikrofónom a svojich priaznivcov pravidelne zásobujú pikantnými fotografiami. Sestry Nízlové sú dnes nepochybne zvodné ženy s dokonalým telom a tak sa niet čo čudovať, že zdobia aj titulku najnovšieho čísla pánskeho magazínu. Fotografia, na ktorej speváčky pózujú v dráždivých zlatých plavkách, vznikla na Balatone a sestry sa ňou okamžite pochválili aj na svojom spoločnom Instagrame.

Fotografiu sestier Nízlových v pánskom magazíne si môžete pozrieť —TU!—

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)