Jednou z top tém posledných týždňov, ktoré sa rozliehali slovenskými médiami, bolo jednoznačne tehotenstvo Daniely Nízlovej. Nad členkou speváckeho dua Twiins však dnes už žiadne otázniky nevisia a kráska svoje bruško hrdo vystavuje na obdiv.

Najznámejšie slovenské dvojičky sa v minulosti k téme dieťaťa vyjadrili niekoľkokrát, avšak netajili sa tým, žeby sa chceli stať mamičkami v rovnakom čase. To sa im, žiaľ, zatiaľ nepodarilo – jedine, žeby Veronika popohnala svojho manžela Tomáša, vďaka čomu by sa i ona mohla o pár mesiacov tešiť z rastúceho bruška rovnako ako aktuálne jej sestra Daniela.

Napriek tomu, že sa o dieťatku Daniely Nízlovej a jej partnera Stanislava Lobotku klebetilo už nejaký ten týždeň, dvojica ešte donedávna mlčala. Celebritný párik veľkú novinu potvrdil len pred pár dňami, keď obaja na svojich profiloch zverejnili zaľúbenú fotku, na ktorej sa krásnej speváčke spod šiat rysuje bruško.

Oblejšie krivky sa tak už u budúcej mamičky prehliadnuť nedajú, vďaka čomu po 23 rokoch hudobnej kariéry navlas rovnakých dvojičiek budeme konečne vedieť povedať, ktorá je ktorá. Mimochodom, Daniele tehotenstvo neskutočne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Twiins

Zdroj/Foto: Instagram/twiinsmusic, danielatwiins