Najznámejšie slovenské dvojičky, speváčky Daniela a Veronika Nízlové, dnes oslavujú narodeniny – krásnych 34 rokov! Odjakživa všetko robili spoločne, karanténa ich však tentokrát rozdelila. Kým Veronika so svojím manželom Tomášom Krúpom trávi čas na Slovensku, Daniela s partnerom Stanislavom Lobotkom a dcérkou Lindou zostávajú v talianskom Neapole. Pomyselné štrngnutie šampanským tak tento rok budú musieť absolvovať cez internet.

Po dnešku by mali Twiinsky dohromady 68 rokov, baby toho majú ale pred sebou ešte poriadne veľa. Daniela a Veronika Nízlové si tak kvôli veku rozhodne vrásky nerobia.

„Rok som nebola na kozmetike a ani na žiadnych procedúrach a zistila som, že v porovnaní so segrou to nie je so mnou až také zlé,“ zasmiala sa pred niekoľkými týždňami novopečená mamička Daniela, ktorá nemá popri dcérke na nič náročnejšie, než domácu starostlivosť, čas. Taktiež, samozrejme, bola posledné týždne väčšina kozmetických salónov zatvorená. Twiinska sa však netají tým, že keď sa vráti na Slovensko, svoj obľúbený navštívi, aby pred letom zhydratovala pokožku.

Krásky si narodeniny pripomenuli aspoň niekoľkými spomienkovými fotografiami z čias, keď sa od seba nehli ani na krok. Napriek tomu, že ide zrejme o vôbec prvé narodeniny, ktoré nerozlučné dvojičky trávia oddelene, prajeme im všetko najlepšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/danielatwiins | Foto: Instagram/danielatwiins, veronikatwiins, twiinsmusic