Tento týždeň sa slovenský šoubiznis rozrástol o nové bábätko, o čo sa postaral mimoriadne sympatický párik – speváčka Daniela Nízlová a futbalista Stanislav Lobotka. Známa kráska sa o životnú udalosť podelila aj s verejnosťou, keď na svojom profile zverejnila Linduškinu fotografiu. V súvislosti s daným záberom sa ale na diskusných fórach objavujú zvedavé otázky.

Daniela Nízlová sa na rolu maminy pripravovala celé mesiace. Napriek tomu však musela svoje plány na poslednú chvíľu zmeniť, keď sa napokon rozhodla pôrod neabsolvovať v španielskom Vigu, kde žije s priateľom Stanislavom Lobotkom, ale pekne v rodnej krajine za prítomnosti milovanej famílie.

Daniela Nízlová Stano Lobotka

Očarujúca speváčka sa krátko po životnom okamihu, ktorý 13. januára prebehol v trenčianskej nemocnici, pochválila veľkou novinou aj pred svojimi fanúšikmi na Instagrame, vďaka čomu sa radostná správa a záber čerstvo narodenej Lindy rozleteli do sveta rýchlosťou svetla. Pri pohľade na snímku bábätka sa však nedá prehliadnuť jedna vec, ktorá zaujala aj viacerých ľudí na diskusných fórach.

Daniela Nízlová dieťa

,,… tie čmáranice po telíčku sú stále v kurze?” ,,Prečo im tak škaredo popísali dieťa na nohe? To sa robí?” znejú otázky zvedavých Slovákov, zamýšľajúcich sa nad tým, prečo malú princezničku hneď po jej príchode na svet ozdobili takým veľkým nápisom. A čo si o tom myslíte vy – je podľa vás v poriadku, keď sa dieťatko popíše fixkou alebo by ho mali sestričky radšej označovať náramkom?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/danielatwiins | Zdroj: modrykonik.sk, prezenu.joj.sk, feminity.sk, topky.sk