Posledné týždne sa Veronika Nízlová stávala terčom pozornosti pre svoju postavu. Ľudia si totiž všimli, že sa speváčkine krivky akosi zaoblili. Vebi už viac nevydržala mlčať a vyšla s pravdou von – čaká dieťatko!

Fanúšikovia Veroniky Nízlovej ostali v šoku, keď sa prevalil jej rozchod s dnes už exmanželom Tomášom Krúpom. K definitívnej bodke za vzťahom prišlo v decembri uplynulého roku, kedy súd dvojicu rozviedol.

Pred pár dňami Vebi uverejnila fotku, kde si niektorí fanúšikovia všimli jej vypuklejšie bruško. Nakoľko sa ale od krachu manželstva po boku známej krásky žiadny muž neobjavil, dokonca pred pár dňami sama vyhlásila, že je single, nikto by nečakal, žeby mohla byť tehotná. Opak je však pravdou!

,,Už to asi viac neskryjem!. V novembri budem mať tú česť byť “mama”. Je to najkrajšia úloha v mojom živote a teším sa, že sa mi tento sen splní. Neviem sa ťa dočkať lásočka moja milovaná,“ šokovala Twiinska na Instagrame, kde sa okamžite začali kopiť gratulácie, ku ktorým sa pridávame aj my. Veronika, srdečne blahoželáme!

Veroniku Nízlovú s bruškom si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins