Teórie o tom, či Zuzana Plačková nosí pod srdcom dievčatko alebo chlapčeka, sa vedú už od februára, kedy kráska vyzradila, že je tehotná. Svoj predpoklad ohľadom pohlavia bábätka manželov Strauszovcov má aj speváčka Daniela Nízlová!

Približne pred týždňom Zuzana Plačková ukázala svojim sledovateľom na Instagrame toľko avizovaný kočík Dior, ktorý má pripravený pre svoje dieťatko. Pod fotografiou sa zhromaždilo množstvo komentárov, pričom debata sa, samozrejme, opäť zvrhla aj na miminko v brušku.

,,Ja stále neviem, čo to vlastne čakáš, Zuzi… či dievčatko alebo chlapčeka?“ opýtala sa influencerky fanúšička. Kým budúca mamička odpovedala, že zatiaľ to netuší ani ona, Daniela Nízlová prišla so zaujímavou teóriou. ,,Zuzi, podľa mojich výpočtov by mal byť chlapec. Tebe sa „vymenila“ krv v 28, a teda máš 2-ročnú a René 5-ročnú, čiže jeho pohlavie prevláda,“ napísala Twiinska. A hoci niektoré ženy známu speváčku vysmiali, iné jej slovám dali za pravdu a uznali, že sa to potvrdilo aj v ich prípade.

daniela twiins

,,Toto tieto konšpirácie, ja na to neverím, lebo každý inak hovorí. Budeme 24.6 múdri všetci, keď už sa dozvieme, čo to je,“ reagovala so smajlíkmi Zuzana. Tá zajtra, a teda v piatok, plánuje nielen svoju narodeninovú oslavu, ale aj shower párty, na ktorej konečne zistí, či o dva mesiace porodí dcérku alebo synčeka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdrpj/Foto: Instagram/queen.plackova, danielatwiins