Hoci by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že je speváčka Veronika Nízlová vždy vysmiata, pozitívne naladená a nažíva si ako v bavlnke, aj ona má vlastné problémy. O nich však veľmi nehovorí. Z času na čas sa ale predsa len otvorí a fanúšikom dovolí nahliadnuť do svojho vnútra.

Každý, kto ako tak sleduje dianie v slovenskom šoubiznise, zrejme vie, že Veronika je takmer rok single. V máji minulého roka si totiž s manželom Tomášom Krúpom povedali zbohom. Dvojica má však už niekoľko týždňov za sebou aj definitívnu bodku za ich päťročným manželstvom, čo pre portál Topky.sk potvrdila samotná Vebi.

„Rozvod bol ešte v decembri a prebehol veľmi rýchlo,“ uviedla speváčka, ktorá vraj na súde prítomná nebola – všetko vyriešila právnička. Aktuálne sa 34-ročná brunetka nachádza pri sestre Daniele v Neapole, no po svojom návrate sa chystá odštartovať novú životnú etapu, a to zmenou priezviska.

Okrem toho tento týždeň príťažlivá kráska zanechala na Instagrame naozaj trpké slová, ktoré svedčia o tom, že si prešla neľahkým obdobím. Na mnohé sklamané dievčatá a ženy však jej odkaz môže pôsobiť doslova ako životabudič.

,,Niektorí ľudia ťa proste zrania. Bezdôvodne. V danej situácii nedokážu urobiť nič lepšie, a tak ti zabodnú nôž do chrbta. A tebe nezostáva nič iné, len cítiť vďačnosť za to, že to prišlo teraz. Že to neprišlo neskôr, po ďalších rokoch, kedy by si bezvýhradne verila niekomu, kto si to nezaslúži,“ napísala Vebi s hashtagom ulomkyzeny.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/veronikatwiins