Od pôrodu jednej z najsledovanejších celebritných mamičiek ubehlo takmer päť mesiacov. A hoci sa spočiatku Daniela Nízlová snažila dcérkinu tvár ukrývať, dnes ju už nemá problém ukázovať v celej kráse. Na jej fotografiách tak mnohým nemohla uniknúť Linduškina výrazná podoba s obľúbenou hračkou.

Pár týždňov po tom, ako Daniela Nízlová priviedla na svet vytúženú dcérku, sa zdalo, že sa zaradí k prominentným dámam, majúcim potrebu svoje deti pred verejnosťou skrývať a zverejňovať len fotografie bez tváre. Prvý záber, na ktorom jej sledovatelia mohli vidieť roztomilé dievčatko, tak musel byť rozhodne pre mnohých príjemným prekvapením.

V súčasnosti je už Linduškina tvárička neodmysliteľnou súčasťou Twiinskinho Instagramu, kde krehké modrooké dieťatko ľudia neustále prirovnávajú k bábike. O tom, že dcérka známej speváčky a futbalistu Stanislava Lobotku vyzerá skutočne ako hračkárske bábätko, svedčí i snímka maličkej Lindy práve v spoločnosti bábiky. Rovnaký názor zdieľa napríklad aj modelka Andrea Verešová či niekoľko fanúšikov, ktorí sa pri danej fotografii rozhodli zanechať reakciu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/danielatwiins