Stalo sa to! Večne vyťažený futbalista Stano Lobotka konečne zažil tie najkrajšie chvíle, aké si len čerstvý otec dokáže predstaviť – dostal totiž možnosť na jeden deň opustiť Taliansko a prísť pozrieť svoje dievčatá na Slovensko. Bohužiaľ, len na jeden jediný deň… Daniela sa teda netají tým, že má z toho hlavu v smútku. Na nálade jej rozhodne nepridáva ani fakt, že malá Linda trpí typicky detskými zdravotnými ťažkosťami.

Plánovala rodiť v Španielsku, avšak okolnosti jej to nedopriali, a tak nakoniec skončila v pôrodnici v Trenčíne. Šťastie však nebolo o nič menšie – vytúžené dieťatko je na svete a radosť z neho má, prirodzene, celá rodina vrátane otecka Stana Lobotku. Futbalista ale pôrod z dôvodu pracovných povinností premeškal.

Linda Lobotková

„Stanko bol veľmi šťastný. Keď som ich prvýkrát videla spolu, aj som si poplakala. Ale vzhľadom na to, že momentálne dokopy nespím, rozplače ma už aj čokoľvek iné,” prezradila Daniela pre Topky.sk po prvom stretnutí otca a dcéry. Dodala, že momentálne má problémy nájsť si čas i na spánok – počas rozhovoru mala za sebou iba jednu hodinu oddychu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Napriek tomu, že Stano Lobotka musel odísť späť do zahraničia doslova pár hodín potom, ako sa „zoznámil“ so svojím dieťaťom, Daniela je rada aspoň za tie chvíle, ktoré spolu mohli stráviť. Ich dcérka je vraj veľmi dobré bábätko, aj keď momentálne ju trápia koliky.

Daniela Linda Lobotková

„Masírujeme jej bruško, vymenili sme jej mlieko, skúšame všeličo, ale musí to proste iba prejsť. Je ale pravda, že keď plače, niekedy už plačem s ňou. Momentálne ešte ani nechodíme von, pediatrička nám povedala, že kým nebude mať aspoň 3 kilogramy, mali by sme zostať doma, v Trenčíne navyše momentálne vyčíňa chrípka,” vymenúva nepríjemnosti speváčka.

Veríme, že problémy čoskoro pominú a šťastní rodičia budú môcť spoločne kočíkovať malú Lindu tak, ako si to vždy predstavovali.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela Linda a Stano Lobotka

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/danielatwiins