Uplynulý piatok bol pre sestry Nízlové významným dňom – po dlhšej hudobnej odmlke totiž Twiins svetu predstavili zbrusu nový singel Que Me Gusta, ku ktorému natočili i poriadne pikantný videoklip. Ten, samozrejme, u mierne konzervatívneho slovenského národa vyvolal veľké množstvo negatívnych reakcií. A čo na ne hovoria Veronika a Daniela?

Sestry zo speváckeho dua Twiins sa už od čias, ako boli tínedžerkami, predstavujú skôr v pozícii zvodných šeliem než sivých myšiek. Napriek tomu si však na ich provokatívnu prezentáciu Slováci akosi ešte stále nezvykli. Dôkazom je obrovská vlna kritika, ktorá sa na Danielu a Veroniku zosypala po zverejnení chytľavej novinky Que Me Gusta.

Twiins

Pri videu k latino songu plnom farieb, odhalených zadočkov či šteklivých póz tak svieti neporovnateľne viac “nepáči sa mi to” než “páči sa mi to” a medzi komentármi by ste hľadali pozitívum asi ako ihlu v kope sene. ,,Hanba slovenskej scény, myslím, že sa minuli povolaním,” znie jedna z množstva reakcií, pričom niektoré z nich poukazujú na to, že baby vystupujú v klipe skôr ako po*no herečky než speváčky.

Čo na kritiku hovoria Twiins?

Hejty, ktorými sa po vydaní videoklipu, zaplavil celý slovenský internet, samozrejme, neobišli ani oči 33-ročných dvojičiek. „Robíme hudbu, ktorá sa nám páči a má svoje publikum. Latino je svetový trend a takisto aj farebné, se*y videoklipy. A či sme čakali takú vlnu ‚hejtu‘? Možno trochu menšiu, ale aj vďaka ‚hejterom‘ patríme k trendy videám. Ďakujeme!“ odkázali neprajníkom Veronika a Daniela.

„Kiežby každý mohol robiť to, čo ho baví a napĺňa. Hudba má vyvolať emócie a nám sa to podarilo. Za klávesnicou je každý ‚macher‘, keď sa s niekým priamo rozprávame, tak reakcie na skladbu sú viac pozitívne. Ono je vlastne úplne jedno, čo spravíme, niektorí si nás zaškatuľkovali, a tam je zbytočné mrhať energiou,“ dodali speváčky, ktoré si očividne z kritiky ťažkú hlavu nerobia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na túto tému vyjadril svoj názor dokonca aj autor hudby Michael James Down, pochádzajúci z Veľkej Británie. „Angličtina je môj rodný jazyk a dievčatá ju majú perfektnú. Nerozumiem, prečo sú niektorí ľudia na Slovensku takí blázniví. Keby takúto skladbu a videoklip mala Becky G, bolo by to cool,” zamyslel sa, pričom uviedol, že práve Que Me Gusta je jeho najobľúbenejším songom.

Zdroj: Woowoo.sk | Foto: Lucia Žofčíková, YouTube