Kým my musíme čeliť sychravému počasiu vládnucemu zrejme na celom území Slovenska, krásne Twiinsky si vychutnávajú slnečné lúče v španielskom meste Vigo. Na svojom výlete však myslia aj na fańušikov, ktorým posielajú poriadne horúce pozdravy!

Sestry Nízlová sa v týchto dňoch nachádzajú vo Vigo, kde ich zrejme priviedol sobotný zápas Celty Vigo proti FC Barcelone. Práve za domáci klub totiž hráva slovenský športovec Stanislav Lobotka, ktorý je Danielinou novou láskou.

Okrem podporovania svojho milovaného si však očarujúca brunetka v Španielsku užíva i relax v spoločnosti dvojičky Veroniky. Baby si tak popri leňošeniu na slnkom zaliatych plážach spravili aj niekoľko poriadne dráždivých záberov v plavkách.

Hoci počas pôsobenia Twiinsiek v reality show Farma ich postavy niektorí účinkujúci nemiestne ohovárali, pričom tvrdili, že majú veľké zadky, slovenské speváčky tieto reči vyvracajú svojimi horúcimi snímkami práve z pobytu vo Vigo. Také zadočky, akými disponuje duo Twiins, by totiž rozhodne brali všetky ženy vrátane klebetníc z Farmy X!

Horúce zábery Twiins v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/twiinsmusic, danielatwiins