Hoci od ostro sledovaného pôrodu vojvodkyne Meghan Markle ubehlo len pár dní, novopečená mamina si už na svoju adresu stihla vyslúžiť nejednu nechutnú poznámku. Zdá sa, že slávna členka kráľovskej rodiny sa skutočne dostala do obrovskej nemilosti médií, pretože najnovšie správy o bábätku doslova vyrážajú dych!

Napriek tomu, že manželský párik so synčekom v náručí v týchto dňoch doslova žiari šťastím, zahraničné médiá i sociálne siete sú čoraz viac zaplavované otrasnými výčitkami a obvineniami. Keďže mnohí ľudia dodnes neveria, že Meghan bola skutočne tehotná, krátko po pôrode v drsných útokoch na 37-ročnú prvorodičku tvrdo pokračujú.

Tentokrát sa ozval americký časopis Globe, ktorý čitateľom predostrel extrémne šokujúcu informáciu o tom, že výsledky povinných DNA testov mali princovi Harrymu potvrdiť tú najhoršiu správu – sympatický syn lady Diany vraj nie je biologickým otcom malého grófa Archieho!

Populárny časopis sa odvoláva na anonymný zdroj z blízkeho okolia kráľovskej rodiny. ,,Ešte pred pôrodom prebehol DNA test z plodovej vody, ktorý podstupuje každé kráľovské miminko. Ukázalo sa, že Harry nie je otcom,” zaskočil údajný priateľ šľachtickej famílie, ktorého slová v uplynulých hodinách citovalo množstvo zahraničných magazínov.

Podľa jeho tvrdenia mal byť Harry touto správou totálne zdrvený, no pre blaho dieťaťa je vraj ochotný venovať sa výchove aj naďalej. Napriek tomu, že nechutné ataky zo strany tisícov neprajníkov sa čoraz viac stupňujú, palác sa k zarážajúcim správam nevyjadruje. Verní priaznivci kráľovskej rodiny však veria, že otrasné urážky smerom k čerstvým rodičom z Windsoru postupom času ustúpia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Meghan Markle

Zdroj: Globe | Foto: Instagram/Meghanmarklest, YouTube