Barbora Švidraňová pred pár dňami potvrdila nečakaný rozchod s talianskym partnerom a otcom jej dieťaťa Francescom. Krátko po ukončení ich vzťahu sa však na sociálnej sieti objavili fotografie, ktoré by nepotešili zrejme žiadnu ženu.

Známa slovenská herečka a speváčka zostala na výchovu svojho dieťaťa sama. Pravdou však je, že Švidraňová rodičovské povinnosti spojené s prácou zvládala už dlhšiu dobu na vlastnú päsť, a tak dlhšie prešľapovala medzi možnosťou presťahovať sa do zahraničia za jej partnerom alebo ich vzťah radikálne ukončiť.

Ako mladá mamička priznala pred televíznymi kamerami, napokon sa rozhodla pre rázny koniec. Zdá sa však, že opustený Talian dlho nesmútil – na jeho sociálnu sieť pribudlo množstvo fotografií s inými ženami.

Zatiaľ čo sa tak Barbora stará o ich spoločného syna, si podľa všetkého Francesco užíva život hudobníka a prítomnosť neznámych krások, ktorá mu očividne lichotí. Ak by ste však hľadali snímku s jeho synom či samotnou Švidraňovou, asi by ste sa jej veľmi nedopátrali.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/FrancescoMendolia, YouTube, Instagram/_basie_