Tak toto rozhodne nečakala! Victoria Beckham sa so svojimi fanúšikmi podelila o fotografiu zo súkromia, tí však nadšení neboli. Mnohých totiž doslova pobúrila póza, v ktorej bola nastavená úspešná módna návrhárka so svojou roztomilou dcérkou Harper!

V dnešnej dobe je už akosi zvykom, že nech známa osobnosť urobí čokoľvek, vždy sa nájdu ľudia, ktorí k tomu majú čo povedať. Čerstvým príkladom je aj bývalá členka skupiny Spice Girls Victoria Beckham. Na svojom Instagramovom účte zverejnila fotku, kde dáva bozk svojej malej dcérke Harper, ktorá oslavovala piate narodeniny. Netrvalo však dlho a pod postom sa začali objavovať viaceré negatívne komentáre. Správanie Victorie bolo ľuďmi označené ako nevhodné, či dokonca nechutné a nesprávne. Manželka známeho futbalistu si evidentne z rozruchu okolo snímky nič nerobí, keďže fotku ešte nevymazala a k online kritike sa zatiaľ nevyjadrila.

Na stranu módnej ikony a viacnásobnej matky v jednom sa postavilo mnoho fanúšikov. Na znak podpory začali matky po celom svete zverejňovať na svojich účtoch fotky, zachytávajúc ich bozky s vlastnými deťmi.

Foto: Instagram