Od nedele poznáme víťazku druhej série šou “Tvoja tvár znie povedome”, ktorou sa stala talentovaná speváčka Mária Čírová. No nielen Mária, ale aj ďalší siedmi finalisti nám počas dvoch mesiacov vyrážali dych dokonalými maskami a následne svojimi vystúpeniami. Viete ale čo všetko sa za týmto konečným pozlátkom skrývalo?

Lenka Vavrinčíková, Mária Čírová, Zuzana Vačková, Mirka Partlová, Andrej Bičan, Sväťo Malachovský, Patrik Vyskočil a Martin Harich. Zmes spevákov, hercov a moderátorov, ktorá sa po dobu dvoch mesiacov objavovala každú nedeľu na našich televíznych obrazovkách v druhe sérii šou “Tvoja tvár znie povedome”. V nej sa o súťažiacich starali choreografi, kostýmoví výtvarníci, kostyméri, vizážisti a mnohí ďalších, vďaka ktorým vyššie menovaní dokopy absolvovali neuveriteľných 87 hlavných premien. Áno, len hlavných, pretože tanečníci a ďalší účinkujúci si k štatistikám pripísali ďalších 400 premien!

Pri tvorbe kostýmov potilo krv osem ľudí, ktorí na nich pracovali častokrát aj viac ako 18 hodín denne. Na masky použili 160 kilogramov sadry, 150 kotúčov sadrových obväzov či 60 kilogramov prototického silikónu. A podľa nášho skromného odhadu vizážisti určite minuli aj tony makeupu! :)

Toto boli podľa nás najlepšie masky 2. série “Tvoja tvár znie povedome”

Andrej Bičan ako kráľ Julien

Sväťo Malachovský ako Aretha Franklin

Martin Harich ako Cee-Lo-Green

Sväťo Malachovský ako Berry White

Mária Čírová ako Sestra v akcii

Martin Harich ako Israel Kamakawiwoʻole

Mirka Partlová ako Stevie Wonder

Pyco ako Marilyn Manson

Ako sa z Martina Haricha stal Cee-Lo-Green

Ako sa z Márie Čírovej stala Lady Gaga

Foto: Instagram