Ako všetky dnešné dievčatá, aj mladá Salem si založila svoje účty na sociálnych sieťach a začala byť na nich pomerne aktívna. Rôzne snímky, ktoré pridávala, však často vyvolávali negatívnu odozvu. Viacerí komentujúci si totižto z jej vzhľadu začali robiť žarty, no ona sa nevzdala a zo svojej odlišnosti urobila prednosť!

Salem Mitchell je americké dospievajúce žieňa, ktoré tiež našlo záľubu vo využívaní sociálnych sietí. Už na prvý pohľad sa výrazne odlišuje od svojich vrstovníkov, a tak sa zaradila ku kategórii dievčat, ktoré sa vo svojom živote stali terčom rôznych nepekných posmeškov. Jej tvár je posiata veľkým počtom pieh, ktoré sú naozaj veľmi výrazné, čo si všimli aj mnohí ľudia na internete. Jej účet bol veľmi často zaplavený nepríjemnými komentármi, v ktorých ju dokonca prirovnávali k žltému exotickému ovociu či ku gepardovi. Postupom času si však tieto výsmechy prestala všímať a napokon sa rozhodla, že si začne robiť srandu sama zo seba. A tak sa odfotila s banánom a jej život sa obrátil hore nohami.

Salem sa stala vďaka jedinej recesií známa po celom svete a v momente sa jej začala hrnúť jedna modelingová ponuka za druhou. Oslovili ju prestížne časopisy, ako Vogue, módny dom Gucci, či dokonca sa stala tvárou kampane hudobnej divy Beyoncé. Tu to však neskončilo a rodená Filipínka sa stala súčasťou rodiny Ford Models, kde začínala aj samotná Naomi Campbell, Brooke Shlieds či herecká hviezdička Amanda Bynes. Niet pochýb, že táto 18-ročná dievčina má pred sebou veľkú kariéru. Vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu tak môže pracovať na rôznych zaujímavých projektoch, na ktoré sa nehodia obyčajné modelky.

Salem je vďaka svojim pehám neprehliadnuteľná

Foto: Instagram | Zdroj: madamenoire.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.