Vždy vtipná a krásna Adela Vinczeová patrí medzi špičku slovenských moderátorov. Sympatický humor a dobrá nálada jej naozaj nechýbajú tak isto, ako aj jej profesionalita. No i majster tesár sa niekedy utne – v poslednom dieli Chart show, ktorý bol odvysielaný, sa kvôli blondínke muselo pípať. 

Včerajší diel zábavnej hudobnej relácie niesol názov Obľúbené české hity. V Chart Show sa okrem stálice Adely Vinczeovej a Juraja Čurného ukázali aj hostia Sajfa, Martin Dejdar a Zuzka Šebová – skvelá zostava a ešte lepšia téma. Niet divu, že sa v tomto prípade rozhodla televízia Markíza uskutočniť reprízu a my sme si opäť zopakovali menší kiks moderátorky, ktorý sa jej naozaj často nestáva.

Keď Adelka odštartovala hru, v ktorej mali hostia dávať do pléna legendárne hlášky z filmov, zrejme jej ani nenapadlo, aké vulgarizmy budú padať. Partia komikov sa odviazala natoľko, že sa situáciou nechala uniesť aj samotná blondínka, ktorá sa zháčila, keď si uvedomila, že počas dlhého vysielania jej šou sa ani raz nestalo, aby ju v post produkcii museli kvôli škaredému slovíčku vypípať.

Rodáčka z Bratislavy sa tak rozhodla, že si chce takúto chvíľku užiť aj ona – hrdo sa zadívala do kamery a povedala hlášku z ikonickej snímky z roku 1999 Pelíšky, čím, samozrejme všetkých prítomných rozosmiala. ,,Zejméma pr***!” Viac si môžete pozrieť v priloženom videu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: chartshow.markiza.sk | Foto: Facebook/ChartShowTVMarkiza