Prednedávnom Slovenskom otriasla búrlivá mediálna kauza vyvolaná záľubou tenistky Dominiky Cibulkovej v luxusné zvieracie kožuchy. Na jej večné pretŕčanie sa v hriešne drahých kúskoch zhotovených zo zvieracích materiálov reagovali aj niektoré známe osobnosti – medzi nimi nechýbal ani spevák Martin Jakubec. Ten však na drsný status nepríjemne doplatil.

Dominikina verejná prezentácia v honosných odevoch niektorým ľuďom nedá spávať. Najprv sa o slovo prihlásil spevák Robo Papp, ktorý si o športovkyni myslí, že je bezcitná. Jeho slová sa však ešte ani zďaleka nechytali na vychýreného odborníka na všetko Martina Jakubca. Spevák a producent totiž tenistku dourážal neskutočne hanlivým spôsobom – okrem toho, že ju nazval zrúdou, netvorom či ohavou, odporučil jej aj zákaz vstupu na Slovensko. Celý príspevok nájdete —TU—

martin jakubec

Hnusné urážky čerstvého ženáča však bez odozvy neostali. Používatelia Facebooku totiž Jakubcov profil nahlásili, v dôsledku čoho mu bolo užívanie sociálnej siete dočasne zablokované. ,,Dali ma dole z Facebooku. Na 30 dní mám stopku za status na Cibulkovú. Môj profil normálne vidno, ale nemôžem tam nič pridávať, ani písať správy. Rozmýšľam, že zažalujem Zuckerberga, že mi zakazuje komunikovať so svetom. Ale ja som sa nezľakol a pritvrdím. Ale naďalej robím live videá na Instagrame,“ kontroverzný hudobník okomentoval nečakanú stopku.

Zároveň nezabudol podotknúť, že jeho takéto niečo rozhodne nezastaví.,,Veľká časť ľudí ma podporila v názore, ktorý som vyjadril a za hromadnú diskusiu ma blokli. Nič ma za pravdu nezastaví. Ľudí, okolnosti, šoubiznis, politikov, hudbu, krajinu, módu budem naďalej súdiť. Keď mňa majú tendenciu hejtovať, stane sa zo mňa najväčší komentátor v dejinách Slovenska. Pripravte sa na to,“ uzavrel rázne Martin.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jakubec

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/domicibulkova, Facebook/MartinJakubec