Americký prezident od vypuknutia Covidu-19 dokázal vytvoriť niekoľko receptov na zahubenie vírusu. Jeho názory a taktiky na katastrofálnu situáciu v USA sa menia každým dňom, a tak je často označovaný za neskúseného a hlavne nekvalifikovaného v danej veci. Pravdepodobnosť, že dokáže prísť s ďalším nápadom, ako predísť nákaze, bola preto nulová. Ale to, že bude experimentovať na vlastnom tele, netušil už vôbec nikto.

Nemusíte byť vyštudovaný doktor, aby ste si ani vo sne nedokázali spojiť nákazu Covid-19 a maláriu. Nanešťastie, na čelo amerického bieleho domu sa dostal človek, ktorému sa to akosi podobá aj napriek tomu, že ho ľudia v obore vyštudovaní upozornili, že to nemá akýkoľvek zmysel.

Donald Trump a jeho liek na koronavírus

Donald Trump povedal, že užíva antimalarikum, aby zmiernil príznaky v prípade, žeby bol koronavírusom nakazený. To, že štúdia ukázala, že liek absolútne nepomáha, známeho prezidenta nezaujíma. Americká hlava štátu sa pred novinármi vyjadrila, že lieky vybrané jeho osobou užíva denne už týždeň a pol.

Šéf bieleho domu sa snažil na základe rád špičkových lekárov “z jeho vlastnej správy“ pretlačiť tabletky ako potencionálny liek na liečbu cestovateľskej nákazy už dlhšiu dobu. Inteligentní ľudia sa však spojili a dokázali, že antimalarikom nemá v boji s koronavírusom žiadny účinok.

Donald Trup prichádza s ďalším liekom na Covid-19

Donald sa ale v žiadnom prípade nemienil vzdať – rozhodol sa ukázať, že pravda je na jeho strane, a tak požiadal o lieky svojho lekára. Ten mu to síce neodporúčil rovnako ako aj ostatní kvalifikovaní ľudia, no nakoniec mu dopomohli kontakty a lieky si vyžiadal od lekára Bieleho domu.

„Začal som to brať, pretože si myslím, že je to dobré,“ vyjadruje sa americký prezident „Všetko, čo vám môžem povedať je, že za mi zdá, že som v poriadku,“ Trump aktuálne konštatuje o svojom zdravotnom stave.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ľudia vzdelaní v oblasti medicíny však tvrdia, že jeho recept na zdravie môže spôsobiť vážne problémy so srdcovým rytmom a mnoho ďalších vedľajších účinkov. Americký úrad pre potraviny a liečivá varuje aj pred kombináciou liekov. Treba tak už len dúfať, že samoliečba prezidentovi neublíži.

Americký prezident našiel liek na vírus

Zdroj: itv.com/ | Foto: Instagram/realdonaldtrump