Nemusíte vážiť metrák, aby ste dôverne poznali bolesť, ktorú vedia napáchať trejúce sa stehná v teplom počasí. Ľahkých sukní ani krátkych šotriek sa tentokrát už vďaka šúchajúcim sa stehnám vzdávať nemusíte. Stačí ak sa inšpirujete trojicou osvedčených trikov proti tomuto nepríjemnému neduhu!

Vysoké teploty dajú telu poriadne zabrať. Proti potu a zaparenej pokožke zvádzajú ženy počas letných dní každodenný boj. Obzvlášť tie, ktorým sa o seba trú stehná vďaka nadváhe, výraznejším proporciám v tejto oblasti či jednoducho stavbe tela. Bolestivé zapareniny, či dokonca popáleniny z neustáleho trenia sa stehien, sú intímnou a obzvlášť bolestivou záležitosťou. Našťastie sú tu triky, ktoré vás utrpenia pri každom kroku nadobro zbavia!

1. Tesné telové kraťasy

Jednou z osvedčených možností je vziať si pod sukňu telové priliehavé kraťasy alebo odstrihnuté silónové pančuchy. Stehná sa tak jednoducho, vrstvou látky, ochránia pred trením.

2. Púder

Aj obyčajný detský púder môže byť počas horúcich dní hotovým záchrancom. Ak si kúpite ten, čo obsahuje oxid zinočnatý, spoľahlivo zabránite zapareninám v citlivej stehennej oblasti.

3. Tuhý deodorant

Obyčajný tuhý deodorant taktiež uľaví od trenia stehien. Jednoducho ho natrite na cih vnútornú stranu a môžete vyraziť. V prípade potreby počas dňa zopakujte. Rovnakú službu vám urobí aj kokosový olej.

Zdroj: extra.cz | Foto: giphy